Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde

RBD The BEST!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 .............

Ići dole 
AutorPoruka
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: .............   ............. Icon_minitimePon Okt 01, 2007 7:18 am

Na ovom forumu su jedino smajliji dobri... xD
Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz
Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea
Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops
clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig
rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken
Sleep sunny albino cherry santa rendeer
farao king queen jocolor scratch
farao king queen jocolor geek scratch
study elephant flower afro lol!
Baš su extra smajliji... xD
Za razliku od vas,vi ste svi glupi... xD
Nazad na vrh Ići dole
Chica Re
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeČet Okt 04, 2007 8:56 am

Kretenu! Very Happy Sad Surprised Shocked Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow Neutral What a Face Like a Star @ heaven Suspect I love you No @ cyclops clown pirat tongue silent pale alien cat monkey pig rabbit bounce confused affraid Basketball cheers bom drunken Sleep sunny albino cherry santa rendeer farao king queen jocolor geek scratch study elephant flower afro lol! REBELDE RBD Rebelde Todos
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 1:59 pm

Sad uzimaš foru od mene,jer stavljaš sve smajlije u poruku... Baš si jadna... xD Ne možeš ništa pametnije da smisliš,jer ti je mentalno stanje na nivou dvogodišnjeg deteta... xD
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: oooooooooooooooooooo   ............. Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 10:01 am

ej mrzitelju nejedi govna smaras kao burek
ako nevolis rebelde cuti
ti si jedna pig velika
hahaha
Todos
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 1:38 pm

Joooj,bre,Ivana dete,smaraš.... Mrzitelju ti si pig ,mrzitelju ti si pig ...
Smorila si... Rolling Eyes Mogla bi nešto drugo da smisliš... xD
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 1:45 pm

Btw. Ja se potpisujem kao ''Mrziteljica'' al ovde neće da stane,pa ispadne ''Mrzitelj''... geek
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 11:55 am

mrziteljice
imas li ti to nesto protiv mene?????
ako imas samo reci
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 12:58 pm

Gledaš RBD,to je dovoljan razlog da imam nešto protiv tebe... xD






Koje si god?
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:26 am

pa nema veze sto ja gledam RBD svako ima pravo na nesto
a ja sam 95 god a ti????????????
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:29 am

Ja sam 91...











Ovako mi se činiš ok,samo mi je jaaaaako glupo što gledaš RBD...
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:43 am

ah pa sta cu zarazila me je sestra ona je prva gledala pa za njom ja
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:47 am

Koje ti je sestra god?
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 9:05 am

SESTRA JE 92 GODISTE
Nazad na vrh Ići dole
rbd-konz
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 2:54 pm

ljudi ja neznam sta se desava kazu da je moja mail adresa iskoriscena a izgleda da sam zaboravila nadimak!! pomozite!!
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimePon Okt 15, 2007 6:22 am

pa tako i meni kazu mi da mi nepostoji meil adresa
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimePon Okt 15, 2007 7:53 am

Kad bi bar admin dolazio pa da vam pomogne,nego nje nikad nema... Rolling Eyes To mi je skroz bezveze,ima svoj forum,a nikad ga ne posećuje...
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimePon Okt 15, 2007 8:58 am

pa mora da ima obaveze
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitimePet Okt 26, 2007 2:26 pm

Pa kakve god obaveze da ima mogla bi da svraća bar jednom mesečno,pa admin je zaboga! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





............. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............   ............. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.............
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde :: Za Neregistrovane! :: Pitanja...-
Skoči na: