Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde

RBD The BEST!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Koliko je serija glupa??

Ići dole 
AutorPoruka
Mrzitelj
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimePon Sep 17, 2007 10:05 am

Pa šta vi mislite???????? xD Glupi ste!!! xD Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Jako ste glupi! xD
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: ej   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeSre Okt 03, 2007 7:37 am

REBELDE RBD Rebelde Todos ja obozavam rebelde i veoma ih volim !!!!
i volela bi da docu u srbiju
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 1:39 pm

Ahaaa,doćiće oni... xD Kad svi vi glupani postanete pametni,onda će doći,što znači NIKAD!!!!! xD Razz
Nazad na vrh Ići dole
RBD sran
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 1:49 pm

affraid ovo uradim kada vidim rbd
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 12:06 pm

mozda i docu Laughing Laughing Laughing Laughing
a ko tebi kriv ti si baba pa neznas sta je sada u modi !!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 1:05 pm

Ovim si dokazala koliko si glupa i nezrela... Rolling Eyes ''Ne znaš šta je u modi'',pa jebote neću ja da gledam neka sranja što su kao u modi... Ivana,svakom porukom me sve više i više razočaravaš... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: ...   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:41 am

DA HVALA BAS VOLIM STO TE IZNENADJUJEM
Nazad na vrh Ići dole
Mrzitelj
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 7:42 am

Nisam napisala da me iznenadjuješ,već da me RAZOČARAVAŠ...
Nazad na vrh Ići dole
ivana
Gost




Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitimeNed Okt 14, 2007 9:08 am

PA DOBRO!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Koliko je serija glupa?? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko je serija glupa??   Koliko je serija glupa?? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko je serija glupa??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde :: Za Neregistrovane! :: Chat-
Skoči na: